ІНФО

ОПЛАТА

 

Ми приймаємо кредитні карти MasterCard та Visa. 

visa : mastercard

Оплата картами здійснюється сервісом миттєвих платежів LiqPay, який забезпечує високий рівень безпеки даних Ваших карт. Транзакції оплати підтверджуються паролем, який висилається Вам в sms.

ДОСТАВКА

Терміни та вартість доставки вказуються після того як Ви заповните анкету при оформленні замовлення на сайті. Після відправки замовлення на Вашу електронну пошту прийде лист з номером відстеження Вашої посилки. Якщо зазначеної Вами країни немає в переліку країн, в які здійснюється доставка поштовою службою “Нова пошта”, то Ви можете зв’язатися з менеджером за адресою anais.bijouterie@gmail.com і Вас проконсультують з питання доставки до Вашої країни.

Статус відправлення

Відстежити свою посилку Ви можете перевіривши статус Вашого замовлення ввівши номер товарно-транспортної накладної, яку Ви отримуєте на свою електронну адресу після оплати покупки, на сайті “Нова пошта” в спеціальному полі “відстежити”. Якщо у Вас виникли труднощі з відстеженням посилки, Вам необхідно відправити запит на пошту anais.bijouterie@gmail.com, вказавши номер Вашого замовлення і наш менеджер допоможе Вам дізнатися статус доставки.

Якщо прикраси немає в наявності

Щоб дізнатися терміни виготовлення прикраси Вам необхідно зв’язатися з менеджером, написавши ваш запит на пошту anais.bijouterie@gmail.com і назву обраної Вами прикраси, яка зазначена біляфото. Після цього з Вами зв’яжуться і повідомлять точні терміни виготовлення. Виготовлення під замовлення йде у порядку черги.

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?

Залиште ваше запитання у формі нижче і наш менеджер зв’яжеться з вами як можна швидше.